İNSAN KAYNAKLARI

Kontrplak Su Kontrası Plywood Dünyası

HAKKIMIZDA

En önemli sermayesinin insan kaynağı olduğuna inanan Öztürk Kontrplak’ın insan kaynakları politikası; mesleğinde uzman, motivasyonu yüksek, sosyal yetkinliğe sahip, katma değer yaratan çalışan profili oluşturmak, insan kaynağını doğru yönetmek, yönlendirmek ve geliştirmek üzerine kurulmuştur.

Neden Biz?

Her harika fikrin özünde bireysel yetenek yatmaktadır. Bir şirket kendi içinde bir son değil, yeteneğin gelişmesi için gerekli koşulları yaratmanın bir yoludur. Bu ideale sadık kalan Öztürk Kontrplak İnsan Kaynakları ekibinin, iki ana faktörü bir araya getirmesi gerekmektedir: Öztürk Kontrplak çalışanlarının doğru kariyer yolunu seçmesine yardım ederken şirketin işletme hedeflerini desteklemek. Dünyanın her yerindeki Öztürk Kontrplak yöneticilerini destekleyen İK ekibinin misyonu, grubun tüm işletme birimlerindeki ve departmanlarındaki en üstün yetenekleri bulmak, tanımlamak, seçmek, geliştirmek ve ödüllendirmektir.

Neden Öztürk Kontraplak?

2005 yılında İstanbul’un Anadolu yakası Kartal Yakacık semtinde kurulmuş olan firmamızın Yurt dışında da Kontrplak Fabrikaları vardır. Geniş ürün gamı ile Kontrplak Plywood sektöründe önde gelen firmaların başında gelmektedir. Çalıştığımız sektörde teknolojik gelişmeler yakından takip edilerek, sorunsuz ve kaliteli hizmet en büyük hedeflerimizden birisidir. Uygulanan sistemlerin etkinliği, sistemin gerekleri ve de müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek seviyede tutulması için, sürekli iyileştirilmesini yapılmaktadır.

Uygun maliyetlerle ve hızlı servis ağımızla hizmet kalitesi ön planda tutulmaktadır. Kalite politikası olarak, ülkenin endüstri ve hizmet sektörüne bilgi üreterek katkı sağlamaktadır. Kısaca İSG olarak da bilinen İş güvenliği ve sağlığı şirket olarak en vazgeçilmez değerlerimiz arasında yer almaktadır. Bu alanda sektörün öncü firmalarından olan Öztürk Kontrplak olarak amacımız en kaliteli malzemeyi en kısa sürede siz değerli müşterilerimize teslim etmektir. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için günün her saatinde bizleri arayabilir ya da iletişim sayfamızı ziyaret ederek mesaj bırakabilirsiniz.