21 mm Huş Marin Kontrplak

Huş Marin Kontrplak Fiyatları >

21 x 1250 x2500 mm Plaka Fiyatı 79 €+KDV

Huş Marin Kontrplak Rusya, Ukrayna ve kuzey ülkelerinden ithal huş ağaçlarından imal edilmektedir. Suya ve neme dayanıklıdır. Huş kontrplak dekorasyon, açık alan, ambalaj sektörü ve otomotiv sanayisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

ÜLKERusya, Ukrayna ve Kuzey Ülkeleri
EBATLAR21 x 1250 x 2500 mm
KALINLIK21 mm
AĞAÇ CİNSİHuş (birch)
YOĞUNLUK580/610 kg/m3
TUTKALWBP marin tutkal
KULLANIM ALANIDekorasyon, mobilya, açık alan, ambalaj sektörü ve otomotiv sanayi
STANDART ÖLÇÜ21 x 1250 x 2500 mm

HUŞ MARİN KONTRPLAK

Kontrplaklar hayatımıza girdiği andan itibaren pek çok şeyin daha da kolaylaştığını görüyoruz. Daha kolay şekil almaları, kolay restore edilebilmeleri, değiştirilmelerinin basit olması bizlere çok fayda sunuyor. Bunların yanında küçük tadilatlara uygun yapısı ile çivi ve vida tutma kabiliyetlerinin yüksek olması da ürünün faydalarını arttırıyor. Her şeyden önemlisi aynı işi görecek benzerlerine nazaran oldukça uygun fiyatları olması sayesinde kontrplak talebi patlamış durumda. Özellikle su kontrası olarak da bilinen marin kontrplak satışları her geçen gün artmakta.

Marin kontrplak denince farklı ağaç türlerinden yapılmış, suya dayanıklı kontrplaklar akla geliyor. Bunların başında ise huş marin kontrplak ürünleri özellikle sağlam ve pürüzsüz yapısı nedeniyle tercih edilmekteler. Kısacası huş marin kontrplak, yüksek mukavemetli özellikleriyle hiç sorunsuz kullanılabilecek bir üründür.

Huş Marin Kontrplak Nedir?

Kontrplak nedir? sorusu ile çok sık karşılaştığımız için önce bunun cevabını verelim. Kontrplak, çeşitli ağaçlardan elde edilen ince tabakaların üst üste yapıştırılmasıyla elde edilir. Aynı ağaç türünden imal edilmesi gerekir ki mukavemeti yüksek olsun ve uzun süre kullanılabilsin. Ayrıca levhaların birbirine tutturulması esnasında yüksek basınç gücüne sahip pres makinaları kullanılmaktadır.

Bu ağır makinalarla sıkıştırılan ağaç levhalar, ancak aynı ağaç türünden olursa birbirine uyumu artacaktır. WBP tutkal yani suya karşı dayanıklı tutkal yardımıyla levhalar birbirine yapıştırıldığında ise marin kontrplak elde edilir. Su kontrası olarak dilimize yerleşmiş olan bu ürün, suya karşı yüksek dayanıklılığı olan bir üründür. Bu açıklamalardan sonra gelelim huş marin kontrplak ürünümüze…

Huş ağacı, Kuzey Yarımkürede, yüksek dağlarda, nemli ve asitli topraklar ile ılıman iklime sahip bölgelerde yetişebilen bir ağaçtır. Yaklaşık 40 kadar farklı çeşidi bulunan bu ağaç, 25 metre boyuna erişebilmektedir. Soğuğa ve zor şartlara dayanıklı yapısı en önemli özelliğidir. Bu sayede endüstriyel alanda çok sıklıkla kullanılan bir ağaç türü olmuştur.

Huş marin kontrplak, çok dayanıklı huş ağaç levhaları ile üretilen ve WBP tutkalları ile yapıştırılan bir üründür. Bu sayede su kontrası özelliği göstermekte, nemli ve ıslak ortamlarda da kullanılabilmektedir. Ayrıca huş ağacı ile üretilen huş marin kontrplak ürünlerinin yüzeyleri oldukça pürüzsüz ve temiz olmaktadır. Bu özellikler sayesinde tüm huş marin kontrplak çeşitlerinin sorunsuz bir şekilde çok uzun yıllar kullanılabildiği görülmektedir.

Huş Marin Kontrplak Kullanım Alanları

Huş ağacının yetişebildiği yerler olan ılıman ve nemli iklimler ile yüksek dağlar, ondan üretilen ürünlerin kalitesine direkt tesir etmektedir. Huş marin kontrplak çeşitleri bu sayede, iç ya da dış mekân ayırt etmeksizin her yerde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Marin huş kontrplak çeşitlerinin dış yüzeyleri sert ve pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Buna rağmen elastikiyeti oldukça yüksek bir marin kontrplak türüdür. Çok fazla su ve neme karşı direnç gösterebildiğinden dolayıdır ki her ortamda kullanılabilme yeteneğine sahiptir. Yapılan incelemeler sonrasında -40 derece ile +50 derecelik sıcaklıklar arasında huş marin kontrplak kullanımında bir sorun olmadığı anlaşılmıştır.

Bu bilgiler doğrultusunda huş marin kontrplak mobilya, dekorasyon, inşaat ve gemicilik sektörlerinde en aranan kontrplak çeşidi olmuştur. Hafif, dayanıklı ve rutubetli ortamlara karşı dirençli yapısı diğer sektörlerde de kullanılabilmesini sağlamıştır. Örneğin zemin döşeme, çatı kaplama, oyuncak ve hobi endüstrisi, reklam panoları, fuar tasarımları ve film setlerinde kullanılabilmektedir.

Şişme yapmayan ve kolay deforme olmayan huş marin kontrplak fiyatları ise bazı açılardan değişiklik gösterir. Ürünlerin kalitesi, marin kontrplak olup olmadığı, levha sayıları gibi faktörler kontrplak fiyatları üzerinde etkendir. Ancak Öztürk Kontrplak ile görüşmeniz sonrasında size en iyi kontrplak fiyat teklifi sunulacaktır. Estetik açıdan uyumlu, çok fonksiyonlu ve uygun fiyatlı marin huş kontrplak için Öztürk Kontrplak ilk tercihiniz olsun…

Kontrplak Su Kontrası Fiyatları Osb Plywood tarafından yayımlandı

Firmamız 2005 yılında İstanbul Anadolu yakası Kartal Yakacık semtinde kurulmuş olup faaliyet alanları içerisinde; Marin Kontrplak, Kontraplak, Osb, Plywood, Kayın Marin Kontrplak, Kavak Kontrplak, Su Kontrası, Huş marin Kontrplak, Ekopan, Ecowood, Çam Marin Kontrplak, Filmli Kontrplak, Filmsiz Kontrplak, Filmli Plywood, Filmsiz Plywood, Esnek Kontrplak, Kereste ve diğer Kontrplak ürün çeşitlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Firmamızın Yurt dışı Kontrplak Fabrikaları bayilikleri bulunmaktadır. En iyi çözüm ve en iyi fiyatları firmamızda bulabilirsiniz. Firmamızda Kontraplak fiyatları, kontrplak çeşitleri, su kontrası, su kontrası fiyatları, kavak kontrplak fiyatları, çam, kayın, huş, eğzotik, kontrplak, beton kontrplak, marin kontraplak, çeşitleri, teknik detayları, ebatları, kullanım alanları, ölçüleri ve ayrıca plywood, plywood fiyatları ve kullanım alanlarını ekopan ve ecowood ürünleri hakkında fiyat ve kullanım alanlarını bulabilirsiniz. Amacımız en kaliteli malzemeyi en kısa zamanda müşterimizin hizmetine sunmaktır. Bu bağlamda firmamızın çalışmaları daha kaliteli ve daha hesaplı malzemeyi tüketicinin hizmetine sunma ilkesiyle devam etmektir. Öztürk Kontraplak Bölgesinde En fazla Plywood Su Kontrası Kavak Kontrplak ve Kontrplak Çeşitleri Satan Firmalar arasında yolumuza siz değerli müşterilerimizle birlikte devam etmektedir. Bu alanda sektörün öncü firmalarından olan Öztürk Kontrplak Ahşap Ürünleri Pazarlama Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. en kaliteli ürünü en hızlı ve en ekonomik şartlarda kullanıcılarına teslim etmektedir. Web sitemizi inceleyerek ürünler hakkında detaylı bilgilere erişebilir, fiyatlar ve ürün kaliteleri hakkında güncel sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Günün her saatinde size yardımcı olacak ekibimizle görüşerek ürünlerimiz ile ilgili detaylar ve ürün siparişleri için dilediğiniz zaman bizi arayabilir ya da www.ozturkkontrplak.com web sitemizi inceleyerek mesaj bırakabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: